آوای تازه

کنسرت مشترک : علیزاده - کلهر

كنسرت مشترك كلهر و عليزاده در تهران

كيهان كلهر و حسين عليزاده، پس از جدايي از گروه موسيقي استاد شجريان، قصد دارند سال آينده با تشكيل يك گروه موسيقي، كنسرت مشتركي را با هم برگزار كنند.

 ‌اين دو هنرمند مطرح موسيقي كه سال‌ها همراه با استاد شجريان به اجراي برنامه پرداخته بودند قصد دارند در سال 88 كنسرت مشتركي را برگزار كنند. ‌كلهر و عليزاده قصد دارند در گروه خود از چندين هنرمند جوان موسيقي استفاده كنند. اين دو قصد دارند در كنسرت خود كارهاي جديدي را ارائه دهند. ‌اين كنسرت با حضور يك خواننده مطرح موسيقي برگزار خواهد شد كه احتمالا‌ حميدرضا نوربخش خواهد بود.

كلهر همچنين اعلا‌م كرده بود به همراه حميدرضا نوربخش و برخي گروه‌هاي موسيقي از كشورهاي مختلف به منظور بزرگداشت مقام مولا‌نا 6 مهرماه كنسرتي را در سالن هاليوود بول برگزار مي‌كنند و قرار است اجرايي هنري در شناساندن مقام مولا‌نا باشد. بر همين اساس هنرمنداني از دراويش حلب سوريه، دراويش قادري كردستان ايران، نورمحمد درپور از جنوب خراسان، گروه موسيقي جاده ابريشم و همچنين گروه وي با آواز حميدرضا نوربخش حضور دارند تا كنسرتي را جهت معرفي جايگاه مولا‌نا اجرا كنند. ‌

وي درباره برنامه‌هاي آتي خود گفت: <چندي پيش آلبوم شهر خاموش منتشر شد و قرار است مجموع اين آلبوم كه يك كوارتت زهي همراه با گروه بروكلين رايدر است را در اكتبر سال آينده در آمريكا اجرا كنيم.

لینک خبر : وب سایت هنر و موسیقی

+ نوشته شده در  پنجشنبه چهارم مهر ۱۳۸۷ساعت 9:50  توسط سعید جعفری   |